רמלה היא עיר בעלת קסם מיוחד. כל הבא בשעריה חש את הכנסת האורחים החמה והלבבית אשר אין דומה לה. בשנים האחרונות הפכה רמלה לעיר אטרקטיבית למגורים, המאופיינת בחינוך איכותי, בשירות מקצועי לתושב, בשוויון הזדמנויות ובקהילה חמה ותומכת. כעיר קולטת עלייה, שבה מתגוררים למעלה מ-85 אלף תושבים, שהגיעו מ- 92 מדינות בעולם, מסמלת העיר רמלה יותר מכל את האחדות בין כלל העדות והדתות. בהרמוניה ובדו קיום חיים זה לצד זה יהודים וערבים, השומרים על יחסי קהילה חמים ותוססים, המשקפים רב-תרבותיות ססגונית.

רמלה מתהדרת בהיסטוריה עתיקה ומפוארת. אתרים בעלי ערך ארכיאולוגי ותיירותי שנשתמרו בה, מלמדים על מעמדה החשוב בימי קדם. אתריה ההיסטוריים, שוקיה התוססים ומסעדותיה המגוונות מהווים אבן שואבת לאלפי מטיילים.

מיקומה של רמלה, בטבורה של ישראל, מצדיקים את הכתרתה כבירת מחוז המרכז. הכפלת שטחה של רמלה, צמיחתו של אזור תעסוקה ותעשייה ענק בו מפעלים מודרניים ומובילים בתחומם, הסכמי הגג לבניית שכונות חדשות ומודרניות, מימוש התוכניות להתחדשות עירונית שישנו את פני העיר, מבטיחים עתיד טוב למעמדה הכלכלי ולאיכות חיי תושביה.

העירייה מעניקה לכם התושבים, סל שירותים מגוון ואיכותי, כמו גם שירותי חינוך, תרבות, רווחה וספורט מהמתקדמים והאיכותיים בישראל.

בראש סולם העדיפויות הציבה רמלה את ההשקעה בתחום החינוך. תושבי העיר ותלמידיה נהנים ממערכת חינוך איכותית וחדשנית הפותחת חלון הזדמנויות לשוויון והצלחה עבור כל תלמיד.

לנוחיותכם, ריכזנו באתר העירוני החדיש את מגוון השירותים העירוניים בכלל תחומי החיים, כולל מספרי טלפון להשגת מידע נוסף ושעות קבלת קהל באגפים ובמחלקות השונות. אנו מאמינים, כי האתר מעניק לכם הגולשים סל מידע רחב וגלישה ידידותית ונוחה. באמצעות האתר ניתן להיות בעניינים ולבצע באמצעותו שורה של פעולות החוסכות זמן יקר. אנו גאים על העשייה הרבה, ויודעים כי המלאכה עוד מרובה. יחד איתכם, נמשיך להצעיד את רמלה להישגים, שגשוג והצלחה. אתר האינטרנט העירוני ימשיך להתעדכן באופן שוטף ויעמיד לרשותכם את כל המידע הדרוש לכם התושבים, תוך פיתוח ושדרוג מתמיד.

 

אני מזמין אתכם לגלוש ולגלות את רמלה 

למענכם,

ראש העיר, מיכאל וידל

ראש העיר רמלה