צובעים את הכבישים: החלו עבודות לסימוני כבישים ברחבי העיר רמלה

בימים אלה מתבצעות עבודות לצביעת מאות סימוני כביש ברחבי רמלה, תוך מתן דגש על קירבה למוסדות החינוך. הצביעה כוללת מלבד סימני דרך כדוגמת מעברי חצייה גם צביעת שפתיי המדרכה בכחול-לבן, צהוב אדום ואדום לבן במידת הצורך. העבודות מתבצעות על-ידי מספר צוותים שעובדים ב


 

בימים אלה מתבצעות עבודות לצביעת מאות סימוני כביש ברחבי רמלה, תוך מתן דגש על קירבה למוסדות החינוך. הצביעה כוללת מלבד סימני דרך כדוגמת מעברי חצייה גם צביעת שפתיי המדרכה בכחול-לבן, צהוב אדום ואדום לבן במידת הצורך. העבודות מתבצעות על-ידי מספר צוותים שעובדים במקביל על מנת לסיים את חידוש הסימונים ברחבי העיר בהקדם.

העבודות מתבצעות באמצעות מינהל ההנדסה, מחלקת בטיחות בדרכים וכוללות צביעה וחידוש סימוני כבישים ברחבי העיר ובעיקרם מעברי חציה. מטרת הפרויקט הינה לשפר את נראות הסימונים על הכבישים לטובת משתמשי הדרך, נהגים והולכי הרגל לקראת פתיחת שנת הלימודים. עבודות דומות מתבצעות גם לאחר חודשי החורף ועם סיומה של עונת הקיץ.

בנוסף לעבודות המתוכננות, האגף נותן מענה בהתאם לפניות ודיווחי התושבים המתקבלים במוקד העירוני ובערוצי פניות הציבור השונים.

בחירת הכבישים מתבססת ע"פ תכנית העבודה שהוכנה ע"י גורמי המקצוע העירוניים וכמובן בהתבסס על פניות תושבים על סימוני דרך דהויים.