פרסומת

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

מיכאל וידל
ראש העיר
כרמלה שפריר
מנהלת לשכת ראש העיר
ענבל מזרחי
מזכירת לשכת ראש העיר ופניות הציבור

לשכת סגן ראש העיר

אברהם דז'ורייב
סגן ראש העיר
ארקדי אבקייב
עוזר סגן ראש העיר
שול מרציאנו
מנהלת לשכת סגן ראש העיר

מנכ"ל העירייה

שרון אביטבול
מנהלת בקרה ומעקב

מזכירות העירייה

רון חסיד
מנהל מחלקת מזכירות העירייה
קטיה צורדקר
מזכירות העירייה

אגף דוברות והסברה

גולן ג'מבר
דוברות והסברה
שרון נחמני
מזכירת האגף
יקיר גרשוני
מנהל רדיו "קול רמלה"

אגף החינוך והנוער

מיכל חדאד
מנהלת מינהל החינוך והנוער
עליזה סרור
מזכירת מינהל החינוך והנוער
מחלקת גני ילדים
מזכירות
מחלקת בתי ספר
מזכירות
השירות הפסיכולוגי החינוכי
מזכירות

מחלקת גני ילדים

דנה סמדג'ה
מנהלת מחלקת גני ילדים
סימה יעקב
מנהלת מדור גני ילדים
מיכל אלחורי
מזכירות המחלקה
יפית חביב
מזכירות המחלקה
אביטל איסקוב
מזכירות המחלקה

מחלקת בתי ספר

שושי שמש
מזכירת המחלקה ורכזת ניצנים
מגי אזולאי
מזכירת מחלקה

אגף משאבי אנוש

חן סולומון
מזכירת האגף
יעל יונתוב
רכזת כח אדם
נוי ניזרי
רכזת כח אדם
שירן יוגב
רכזת כח אדם
מימי נתן
רכזת כח אדם
מיטל רחמין
רכזת כח אדם

הרווחה והשירותים החברתיים

וואטסאפ משאבי קהילה
לפניות ושאלות
מרכזיה אגף הרווחה
לשאלות ובירורים
עו"ס אייל קהלני
מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים
רח' הרצל 59, (בניין בית רוחם)
עו"ס שרון חדד
סגנית מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים
טוני ליס
מזכירה אגף הרווחה והשירותים החברתיים

שירות פרט ומשפחה

דניאל אפרת-הירש
עו"ס טיפול בפגיעות מיניות
רעות וולקר
מנהל מח' פרט ומשפחה ושירותים משלימים
בתאל פרטוש
מזכירת המחלקה לשרות פרט ומשפחה ושירותים משלימים
אסנת סיריוס
מרכזת יח' נוער וצעירים
לאה פז אקרמן
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי

המדור לטיפול באזרחים ותיקים

וואטסאפ אזרחים וותקים
לפניות ושאלות
עו"ס מריאלה צרפתי
מנהלת המחלקה

נכויות התפתחותיות מוגבלות שכלית התפתחותית (מש"ה)

וואטסאפ מרכז משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים
לפניות ושאלות
עו"ס אסתר סלומינסקי
מנהלת מש"ה

מרכז אזורי לשלום המשפחה

וואטסאפ מרכז לשלום המשפחה
לפניות ושאלות
עו"ס ז'נה אבאיב
מנהלת המרכז

אגף הכנסות וארנונה

נירית טננבאום
מנהלת אגף הכנסות
אביבית אהרוני
מזכירת אגף הכנסות
זהר (פוקס) ברבר
סגנית מנהלת ויועמ"ש האגף
אולגה אוזן
מנהלת אכיפה ומידע עסקי
שירי ארגמן
מנהלת מחלקת שירות ובקרה

הלשכה המשפטית

עו"ד דורון דבורי היועץ המשפטי של העירייה
היועץ המשפטי
עו"ד שרון בן יקר
המשנה ליועץ המשפטי
עו"ד נטע בר קמאלי
תובעת עירונית
עו"ד שיר בסאד
עו"ד הלשכה
מירב לוי
מנהלת הלשכה
מיטל סנקר פזרקר
מנהלת מדור פלילי

גזברות

רוזה עללאל
גזברית העירייה
שגיא רוזנבלט
סגן גזברית העירייה
קונסטנטין גורלניק
חשב העירייה
קרן בן יעקב
מנהלת לשכה
צחי משאל
אחראי ספקים

קשרי חוץ

אורן רוזנברג - Oran Rozenberg
מנהל קשרי חוץ - Director of Foreign Affairs Department

מבקר וממונה תלונות הציבור

יהושוע קלפוס
מבקר וממונה תלונות הציבור
פרחית כהן
מנהלת מחלקת ביקורת

המוקד העירוני

סמיון ברנשטיין
סגן מנהל מחלקה

הפיקוח העירוני

פלי בן שבת
מנהל מחלקת פיקוח עירוני
רוטברט מאיה
מנהלת מדור פיקוח וחניה
אסתי סמואל
מדור פיקוח וחניה

המחלקה לתכנון אסטרטגי, עלייה וקליטה

אמיר וידר
מנהל המחלקה
גלית פוני
סגנית מנהל
אילנה בן חיים
תקציבאית המחלקה
רימה אוצ'יטל
מנהלת מדור חמ"ע ודירות שכורות
ברכה אשטו
מנהלת מדור יוצאי אתיופיה
בלה פולטוב
רכזת קהילתית יוצאי בוכרה
ויקטוריה רוז'קוב
פרויקטורית
ילנה שנייר
רכזת פרויקטים חמ"ע
מרתה קסטרו
מגשרת חינוך אמל"ט
יקטרינה דמיטרייב
פרויקטורית
ליאורה אייסו
מזכירה ואחראית פניות ציבור מדור יוצאי אתיופיה

השירות הווטרינרי העירוני

ד"ר רויטל אורבך
מנהלת השירות
ד"ר שחר רביד
רופא וטרינר עירוני, סגן מנהלת
ד"ר עדן הרשקוביץ
רופאה וטרינרית עירונית
רובי כהן
מנהל מדור פיקוח ורישוי עסקי מזון
בירנית ברלינסקי
מזכירת המחלקה
מריה לוי
מנהלת מדור חינוך וקידום רווחת בעלי חיים
זיו קלדרון
פקח וטרינרי
גילי לחמני
פקח וטרינרי
סזאר ממן
כלבן

המחלקה לאיכות הסביבה

שרון אטנר
מנהלת המחלקה
סוזי חבס
מזכירת המחלקה
אליקים ויסנשטרן
רכז חינוך סביבתי
ברק יקותיאל
רכז תעשיות וקרינה

היסעים בחינוך

שושי כהן
מנהלת מחלקת היסעים
עדן דוידוב
מזכירת המחלקה
עדי לנקרי
מזכירת מחלקה

המחלקה לרישוי וקידום עסקים

קובי בלאיש
ס. מנהל מחלקת רישוי עסקים
אדיר לוי
מפקח רישוי עסקים
שמשון הגיבור 15 רמלה
סוזי חבס
רכזת רישוי
יפית גידסי
מתאמת פיקוח ובקרה עסקי מזון
שמשון הגיבור 15 רמלה

אגף מערכות מידע

אתי אבגי
רכזת מיפוי ומידע
משה ביטן
מנהל האגף
מוטי קטאשווילי
סגן מנהל האגף ואחראי תקשורת
ענת נינאי
מזכירת האגף
יעקב בינדר
מנהל רשת - System Administrator
עירית לוטן
רכזת מיחשוב בתי ספר עירונית
ירון זמיר
טכנאי מחשבים
עידו יוסף
טכנאי מחשבים
עודד יעקב
טכנאי מחשבים מוסדות חינוך
רובין ולדימיר
טכנאי מחשבים מוסדות חינוך

הממונה על חופש המידע

עו"ד שרון בן יקר
הממונה על חופש המידע

התחדשות עירונית

לביא היציג
ראש המינהלת
עו"ד כרמית דומרצקי
מנהלת תחום חברה וקהילה במינהלת
ארגה סהלו
מנהלת תחום חברה וקהילה במינהלת
אדר' שולמית ישר
מנהלת תחום תכנון במינהלת

יחידת נוער עירונית

יואב נדב
מנהל יחידת הנוער העירונית
אורלי יצחק
מנהלת מדור

קידום נוער

אבי יצחק

רח' וילנא 6 ( ביה"ס עצמאות לשעבר )

מרכז קהילתי-מועדון גולני

שלמה סרור
מנהל מרכז קהילתי מועדון גולני

התנדבות בחינוך

מור בן יאיר
מנהלת התנדבות בחינוך

מרכז נוער פידל

ניצן טאפטה
מנהל המרכז

עיר בריאה

יעל נסימיאן פאי
מתאמת בריאות עירונית ומתכללת הבית להורים

יח' לטיפול בפגיעות מיניות

יחידת אבחון ומיון

עו"ס זיו שני כהן

תנועת הנוער בני עקיבא סניף שילוב רמלה

שירה סודאי
רכזת תנועת הנוער בני עקיבא סניף שילוב רמלה

סניף הנוער העובד והלומד

אמיתי פרץ
רכז סניף הנוער העובד והלומד

מרכז הכנה לצה"ל

מור בן יאיר
רכזת רשותית
עומרי שור
עו"ס תכנית ניצוץ

מרכז הדרכה לנוער

ענת סלקמן
מ"מ מנהל/ת מרכז הדרכה לנוער

מחלקת השירות הפסיכולוגי-החינוכי

יואב גבע
מנהל השירות הפסיכולוגי
קלריסה קורן
סגנית מנהל השפ"ח, רכזת תחום החינוך המיוחד ורכזת השפ"מ.
נטע בוצ'אן
רכזת הכשרה, הדרכה והתמחות
אורן ריגלר
רכז חירום ופגיעות מיניות
נועה שגיא
רכזת תחום הגיל הרך
נאוה אבן
רכזת מניעת אובדנות
שרית גמליאל
מזכירת השפ"ח

מרכז הורות וטף לגיל הרך

דורין פראם
עו"ס MSW - מנהלת מרכז הורות וטף

עבודה קהילתית

עו"ס מירב אורנשטיין
מנהלת המחלקה

גאים להתנדב ברמלה

ריקי כהן
מנהלת מחלקת התנדבות
חניתה שורץ
רכזת התנדבות

מרכז לטיפול ומניעת התמכרויות לבני נוער ומבוגרים ושיקום האסיר

עו"ס דלית גטניו
מנהלת מרכז מ.ט.ר.ה

ילד ונוער

יחידה לטפול בנערות וצעירים נוצ"ץ

עו"ס אוסנת סיריוס
מנהלת היחידה

פקידי סעד לחוק הנוער

עו"ס עפרה אנשל
רכזת פקידי סעד
עו"ס גליה גיל
פקיד סעד
עו"ס שרית בנימין
פקיד סעד
עו"ס זאב פוקר
פקיד סעד

יחידת סדרי דין

עו"ס מור שקד
מרכזת יחידת סדרי דין

מרכז קשר הורים ילדים

ציפי פארן
מנהלת המרכז

תושבים ותיקים

בלה פולטוב
רכזת קהילתית יוצאי בוכרה

שיקום

עו"ס ורה מנסה
רכזת שיקום תעסוקתי

אוטיזם

עו"ס זיוה סרי
רכזת היחידה

תחנה לטיפול משפחתי

תוכנית נושמים לרווחה

תוכנית עוצמה

אסתר תפארת
עו"ס עוצמה
כנרת אברג'יל
מלוות משפחות
הילה נחמן
רכזת תעסוקה
רים אבוסויס
עו"ס עוצמה
יערה קיפניס
עו"ס עוצמה

המיזם הלאומי לביטחון תזונתי

מנדי
עו"ס בטחון תזונתי

תכנית מוטב יחדיו

ליאל שוקרון
עובדת שכונתית
ציפי שלר
עו"ס תכנית

שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל)

עו"ד מזל בנדח
מנהלת שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל)

אגף הביטחון ושירותי חירום

איציק אסרף
מנהל האגף
פלי בן שבת
מנהל מחלקת פיקוח עירוני
איציק ירדאי
מנהל מחלקת שיטור עירוני
אביגיל לוי
מזכירת האגף

מרכז נוער השלום

עיישה עיסאוי

שיפור פני העיר

דוד חביבה
מנהל האגף
רבקה עזרא
מזכירת האגף

חינוך מיוחד

שרון עמית
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד ופרט
שוש אלגזר
מנהלת מדור חינוך מיוחד ופרט
מיכל מלאכוב
מנהלת מדור חינוך מיוחד ופרט

המחלקה לביקור סדיר

המחלקה לילדים ונוער בסיכון

רחל שחר
מנהלת המחלקה
אבי יצחק
מנהל היחידה לקידום נוער