על פרויקט מהיר לעיר

פרויקט מהיר לעיר, אשר עתיד לשדרג את מערך התחבורה הציבורית בעיר ממשיך להתקדם!
רמלה היא אחת מ-17 רשויות שבחרו להצטרף לפרויקט לאומי חשוב זה, במטרה להציב סטנדרט חדש לתחבורה הציבורית במרכז הארץ.
הפרויקט מובל על ידי משרד התחבורה בשיתוף עיריית רמלה ובאמצעות חברת נתיבי איילון.

הפרויקט יצור רשת מטרופולינית רציפה, יעילה ונוחה של צירי העדפה לאוטובוסים בראייה רחבה, הכוללת נתיבי תחבורה ציבורית עם העדפה ברמזורים, סלילת שבילי אופניים, שדרוג המרחב העירוני והצבת תחנות אוטובוס חדשות ומתקדמות. 

 
תושבים יקרים,

פרויקט "מהיר לעיר" שתוקצב בסכום עתק של כ-110 מיליון שקלים, יביא לשדרוג ושיפור השירות של התחבורה הציבורית בעיר וחיזוק המרחב העירוני להולכי הרגל ורוכבי האופניים. תכנית זו תניב צמצום משמעותי לזיהום אוויר ורעש, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לאוכלוסיית העיר לתחבורה ציבורית יעילה ומונגשת.

המערכת העירונית תעמוד לרשות בעלי העסקים באופן תדיר ודלתי תהיה פתוחה לסוחרים ובעלי העסקים. אציין , כי בשלבי העבודה תהיה גישה לחנויות והכניסה אליהם לא תיחסם. אני מאמין, כי פרויקט "מהיר לעיר" ברמלה מהווה מנוף לפיתוח וצמיחה כלכלית לבעלי העסקים בצירי התחבורה הציבורית, שכן תנועת הולכי הרגל המהווים את מרבית כוח הקנייה, תתוגבר.

הקמתו החשובה של הפרויקט על ציר הרצל ומימוש כלל הפרויקטים התחבורתיים בעיר, מצעידים את רמלה לתנופה אדירה. יחד אתכם  נמשיך בתהליך המדהים הזה לפיתוח העיר ושגשוגה מה שיניב לתושבי רמלה ולכל הבאים בשערי העיר, איכות חיים טובה יותר. העירייה תמשיך ותפעל בכדי לתת מענה מהיר ויעיל לכל פנייה, על מנת לצמצם למינימום כל הפרעה. בכל בעיה ניתן לפנות למוקד 108 העירוני.

הרצל הדמיה (1)