מקדמים את רמלה כעיר תיירות מובילה!

שר התיירות, יואל רזבוזוב, הגיע לעיר רמלה, לפגישה עם ראש העיר מיכאל וידל, ולקיום דיון בין נציגי משרד התיירות לבין עובדי המנגנון העירוני בעיריית רמלה, סגני ראש העיר וחברי מועצה.


במהלך הדיון סקר ראש העיר וידל בפני השר את יעדיה התיירותיים האטרקטיביים של העיר, והסביר על ההיסטוריה של רמלה. כמו כן, פירט ראש העיר על השדרוגים הנרחבים שבוצעו בתחום התיירות בעיר תחת כהונתו, לרבות עבודות שימור ותחזוק במגדל הלבן, שדרוג מוזיאון רמלה, שדרוג בריכת הקשתות, תכנון לשימור ותפעול חמאם רדואן, ועוד.

השר רזבוזוב התרשם מהנעשה בעיר בתחום התיירות, והנחה את נציגי משרדו לקדם ככל הניתן את העיר רמלה כעיר תיירות מובילה.

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל: "לרמלה היסטוריה עתיקה ומפוארת, המלמדים על מעמדה החשוב עוד מימי קדם. אתריה המרכזיים וההיסטוריים מהווים אבן שואבת לאלפי מטיילים, חוקרים והיסטוריונים לאורך הדורות. אני רואה חשיבות רבה במימוש הפוטנציאל וקידום מערך התיירות העירוני. כפי שהצהרתי כבר לא אחת – אני מתכוון להוביל בשיתוף-פעולה עם משרד התיירות תכניות רבות ונוספות לשדרוג אתריה ההיסטוריים של העיר".

שר התיירות יואל רזבוזוב: "לרמלה יש פוטנציאל לתיירות ובהחלט נכון יהיה לקדם יחד עם הרשות המקומית את רמלה כיעד תיירותי שיחשוף אותה לכל מי שבא בשערי מדינת ישראל. ביצוע פרויקטים תיירותים גדולים שיהוו מחולל תיירות, ימשכו יזמים לעיר, ויצרו פה מקומות עבודה לתושבים. פיתוח רמלה כמוצר תיירותי מוביל במדינה יביא לאזור תיירים רבים שיפרנסו את העסקים בעיר ויהוו מנוע לצמיחה כלכלי."

ראש העיר ושר התיירות