דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

מיכאל וידל
ראש העיר
דנה וינוקור
מנהלת אגף שירות
כרמלה שפריר
מנהלת תיאום ובקרה
ענבל מזרחי
מזכירת לשכת ראש העיר ופניות הציבור

לשכת סגן ראש העיר

אברהם דז'ורייב
סגן ראש העיר
הרב איתן דהאן
סגן ראש העיר
בוריס אוסטואב
עוזר סגן ראש העיר

מנכ"ל העירייה

שרון אביטבול
מנהלת בקרה ומעקב

מזכירות העירייה

רון חסיד
מנהל מחלקת מזכירות העירייה
קטיה צורדקר
מזכירות העירייה

אגף דוברות והסברה

עומר דוסטרי
דובר
גולן ג'מבר
דוברות והסברה
שרון נחמני
עוזרת בכירה
יקיר גרשוני
מנהל רדיו "קול רמלה"
יוני דגן
מנהל טלוויזיה קהילתית

אגף החינוך והנוער

נעה בן יוסף
מנהלת מינהל החינוך והנוער
עליזה סרור
מזכירת מינהל החינוך והנוער
מחלקת גני ילדים
מזכירות
מחלקת בתי ספר
מזכירות
השירות הפסיכולוגי החינוכי
מזכירות

מחלקת גני ילדים

דנה סמדג'ה
מנהלת מחלקת גני ילדים
סימה יעקב
מנהלת מדור גני ילדים
יפית חביב
מזכירה
מיטל רחמין
מזכירה
מירי מדר
מזכירה

מחלקת בתי ספר

שושי שמש
מזכירת מחלקה
מגי אזולאי
מזכירת מחלקה

אגף משאבי אנוש

גדעון צרפתי
מנהל אגף משאבי אנוש
יפית רמות
מנהלת מחלקת כוח אדם
ליאל ז'ורנו
מזכירת האגף
יעל יונתוב
רכזת כח אדם
שני אמסלם ניאזוב
רכזת כח אדם
שירן יוגב
רכזת כח אדם
בת חן קרן
רכזת כח אדם
חן סלומון
רכזת כח אדם

הרווחה והשירותים החברתיים

עו"ס אייל קהלני
מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים
רח' הרצל 59, (בניין בית רוחם)
עו"ס שרון חדד
סגנית מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים
טוני ליס
מזכירה אגף הרווחה והשירותים החברתיים

קשרי חוץ

אורן רוזנברג - Oran Rozenberg
מנהל קשרי חוץ - Director of Foreign Affairs Department

הלשכה המשפטית

עו"ד דורון דבורי היועץ המשפטי של העירייה
היועץ המשפטי
עו"ד סופי ויטלם
המשנה ליועץ המשפטי
עו"ד שרון בן יקר
סגנית היועץ המשפטי
עו"ד נטע בר קמאלי
תובעת עירונית
עו"ד שיר בסאד
עו"ד הלשכה
מירב לוי
מנהלת הלשכה
מיטל סנקר פזרקר
מנהלת מדור פלילי

גזברות

רוזה עללאל
גזברית העירייה
שגיא רוזנבלט
סגן גזברית העירייה
קונסטנטין גורלניק
חשב העירייה
קרן בן יעקב
מנהלת לשכה
צחי משאל
אחראי ספקים

אגף הכנסות וארנונה

נירית טננבאום
מנהלת אגף הכנסות
אביבית אהרוני
מזכירת אגף הכנסות
זהר (פוקס) ברבר
סגנית מנהלת ויועמ"ש האגף
אולגה אוזן
מנהלת אכיפה ומידע עסקי
שירי ארגמן
מנהלת מחלקת שירות ובקרה
שרון לוי
מנהלת קבלת קהל

מבקר וממונה תלונות הציבור

יהושוע קלפוס
מבקר וממונה תלונות הציבור
פרחית כהן
מזכירת לשכת המבקר ואחראית תלונות הציבור

המוקד העירוני

סמיון ברנשטיין
סגן מנהל מחלקה

הפיקוח העירוני

פלי בן שבת
מנהל מחלקת פיקוח עירוני
רוטברט מאיה
מנהלת מדור פיקוח וחניה
אסתי סמואל
מדור פיקוח וחניה

המחלקה לתכנון אסטרטגי, עלייה וקליטה

אמיר וידר
מנהל המחלקה
גלית פוני
סגנית מנהל
אילנה בן חיים
תקציבאית המחלקה
אתי אבגי
רכזת מיפוי ומידע
רימה אוצ'יטל
מנהלת מדור חמ"ע ודירות שכורות
סרחיו
מנהל מדור אמל"ט
ברכה אשטו
מנהלת מדור יוצאי אתיופיה
דריה וולקוב
פרויקטורית חמ"ע
בלה פולטוב
רכזת קהילתית יוצאי בוכרה
אולגה ליחוביצקי
רכזת אולפני עציון
ילנה שנייר
רכזת פרויקטים חמ"ע
מרתה קסטרו
מגשרת חינוך אמל"ט
יקטרינה דמיטרייב
מגשרת לקהילה דוברת רוסית
ליאורה אייסו
מזכירה ואחראית פניות ציבור מדור יוצאי אתיופיה

השירות הווטרינרי העירוני

ד"ר רויטל אורבך
מנהלת השירות
ד"ר שחר רביד
רופא וטרינר עירוני, סגן מנהלת
ד"ר עדן הרשקוביץ
רופאה וטרינרית עירונית
רובי כהן
מנהל מדור פיקוח ורישוי עסקי מזון
בירנית ברלינסקי
מזכירת המחלקה
מריה לוי
מנהלת מדור חינוך וקידום רווחת בעלי חיים
זיו קלדרון
פקח וטרינרי
גילי לחמני
פקח וטרינרי
סזאר ממן
כלבן

המחלקה לאיכות הסביבה

שרון אטנר
מנהלת המחלקה
סוזי חבס
מזכירת המחלקה
אליקים ויסנשטרן
רכז חינוך סביבתי
ברק יקותיאל
רכז תעשיות וקרינה

המחלקה לרישוי וקידום עסקים

שרון אטנר
מנהלת המחלקה
שמשון הגיבור 15 רמלה
סוזי חבס
רכזת רישוי
קובי בלאיש
מפקח רישוי עסקים

אגף מערכות מידע

משה ביטן
מנהל האגף
מוטי קטאשווילי
סגן מנהל האגף ואחראי תקשורת
ענת נינאי
מזכירת האגף
יעקב בינדר
מנהל רשת - System Administrator
עירית לוטן
רכזת מיחשוב בתי ספר עירונית
ירון זמיר
טכנאי מחשבים
עידו יוסף
טכנאי מחשבים
עודד יעקב
טכנאי מחשבים מוסדות חינוך
רובין ולדימיר
טכנאי מחשבים מוסדות חינוך

הממונה על חופש המידע

עו"ד שרון בן יקר
הממונה על חופש המידע

התחדשות עירונית

לביא היציג
ראש המינהלת
עו"ד כרמית דומרצקי
מנהלת תחום חברה וקהילה במינהלת
ארגה סהלו
מנהלת תחום חברה וקהילה במינהלת
אדר' שולמית ישר
מנהלת תחום תכנון במינהלת

יחידת נוער עירונית

יואב נדב
מנהל יחידת הנוער העירונית
אורלי יצחק
מנהלת מדור

התנדבות בחינוך

מור בן יאיר
מנהלת התנדבות בחינוך

קידום נוער

אבי יצחק

רח' וילנא 6 ( ביה"ס עצמאות לשעבר )

מרכז קהילתי-מועדון גולני

שלמה סרור
מנהל מרכז קהילתי מועדון גולני

מרכז נוער פידל

ניצן טאפטה
מנהל המרכז

עיר בריאה

יעל נסימיאן פאי
מתאמת בריאות עירונית ומתכללת הבית להורים

תנועת הנוער בני עקיבא סניף שילוב רמלה

שירה סודאי
רכזת תנועת הנוער בני עקיבא סניף שילוב רמלה

סניף הנוער העובד והלומד

אמיתי פרץ
רכז סניף הנוער העובד והלומד

מרכז הכנה לצה"ל

מור בן יאיר
רכזת רשותית
עומרי שור
עו"ס תכנית ניצוץ

מרכז הדרכה לנוער

ענת סלקמן
מ"מ מנהל/ת מרכז הדרכה לנוער

מחלקת השירות הפסיכולוגי-החינוכי

יואב גבע
מנהל השירות הפסיכולוגי
קלריסה קורן
סגנית מנהל השפ"ח, רכזת תחום החינוך המיוחד ורכזת השפ"מ.
נטע בוצ'אן
רכזת הכשרה, הדרכה והתמחות
אורן ריגלר
רכז חירום ופגיעות מיניות
נועה שגיא
רכזת תחום הגיל הרך
נאוה אבן
רכזת מניעת אובדנות
שרית גמליאל
מזכירת השפ"ח

מרכז הורות וטף לגיל הרך

שירות פרט ומשפחה

רעות וולקר
מנהל מח' פרט ומשפחה ושירותים משלימים
בתאל פרטוש
מזכירת המחלקה לשרות פרט ומשפחה ושירותים משלימים

גאים להתנדב ברמלה

ריקי כהן
מנהלת מחלקת התנדבות
חניתה שורץ
רכזת התנדבות

ילד ונוער

אסנת סיריוס
מרכזת יח' נוער וצעירים

תושבים ותיקים

חווה לוזון
מנהלת מדור אזרחים וותיקים
רימה אוצ'יטל
מנהלת מדור חמ"ע
בלה פולטוב
רכזת קהילתית יוצאי בוכרה
סרחיו גרינספנצולק
מנהל מדור אמל"ט

אגף הביטחון ושירותי חירום

איציק אסרף
מנהל האגף
פלי בן שבת
מנהל מחלקת פיקוח עירוני
איציק ירדאי
מנהל מחלקת שיטור עירוני
אביגיל לוי
מזכירת האגף

מרכז נוער השלום

עיישה עיסאוי

שיפור פני העיר

דוד חביבה
מנהל האגף
רבקה עזרא
מזכירת האגף

חינוך מיוחד

שרון עמית
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד ופרט
שוש אלגזר
מנהלת מדור חינוך מיוחד ופרט

המחלקה לביקור סדיר

ענת סימון
קב"סית

המחלקה לילדים ונוער בסיכון

רחל שחר
מנהלת המחלקה
אבי יצחק
מנהל היחידה לקידום נוער